Novinky

Aktuální informace z naší společnosti

Na prázdninové měsíce hledáme 1-2 zájemce o krátkodobou brigádu na pozici řidič/ka MKD. Bližší informace v sekci VOLNÉ POZICE. Domluvte si s námi schůzku za účelem získání bližších informaci. Těšíme se na Vás.

Pro potřeby další expanze naší společnosti hledáme nové kolegy na pozici řidič/ka MKD. Bližší informace v sekci VOLNÉ POZICE. Domluvte si s námi schůzku za účelem získání bližších informaci. Těšíme se na Vás.

Do flotily jsme zařadili zbrusu nový tahač DAF XF, kterým znovu zkvalitňujeme náš vozový park. Tímto přírůstkem nahrazujeme nejstarší vozidlo ve flotile a podíl vozidel plnících emisní normu EURO 6 tak vzrostl na 66%.

Nově nabízíme k marketingové prezentaci produktů nebo služeb plochu na našich návěsech. Více informací v nové sekci Reklama a nezávaznou poptávku nám můžete zaslat přes kontaktní formulář.

Do našeho týmu hledáme posilu na pozici dispečer/ka kamionové dopravy. Pokud máte zájem pracovat pro naši společnost, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se s Vámi sejdeme. Více informací v sekci Kariéra.

Do našeho týmu hledáme posilu na pozici řidiče mezinárodní kamionové dopravy. Pokud máte zájem pracovat pro naši společnost, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se s Vámi sejdeme. Více informací v sekci Kariéra.

Devátým přírůstkem v našem vozovém parku je opět lowdeck souprava DAF XF s návěsem KRONE Mega Liner.

Zahájili jsme spolupráci s jedním z největších evropských dopravců LKW WALTER.

Převzetím dalších 2 nových návěsů jsme dokončili výměnu celé flotily a nyní nabízíme našim partnerům přepravu zboží návěsy o průměrném stáří pouhých 5 měsíců.

Do flotily zařazena zcela nová souprava složená z tahače DAF XF v provedení lowdeck a návěsu KRONE Mega Liner. 

Pokračujeme ve zkvalitňování našeho vozového parku a zařadili jsme do flotily první ze dvou nových návěsů KRONE Profi Liner vybavený plachtou proti násilnému vniknutí. Druhý očekáváme v průběhu června.

Z důvodu rozšiřování vozového parku a tím i přepravních kapacit přijmeme do našich řad řidiče MKD. Více informací naleznete v sekci KARIÉRA.