Novinky
Aktuální informace z naší společnosti

10.března 2018

Na prázdninové měsíce hledáme 1-2 zájemce o krátkodobou brigádu na pozici řidič/ka MKD. Bližší informace v sekci VOLNÉ POZICE. Domluvte si s námi schůzku za účelem získání bližších informaci. Těšíme se na Vás.

11.února 2018

Pro potřeby další expanze naší společnosti hledáme nové kolegy na pozici řidič/ka MKD. Bližší informace v sekci VOLNÉ POZICE. Domluvte si s námi schůzku za účelem získání bližších informaci. Těšíme se na Vás.

9.října 2017

Do flotily jsme zařadili zbrusu nový tahač DAF XF, kterým znovu zkvalitňujeme náš vozový park. Tímto přírůstkem nahrazujeme nejstarší vozidlo ve flotile a podíl vozidel plnících emisní normu EURO 6 tak vzrostl na 66%.

14.června 2017

Nově nabízíme k marketingové prezentaci produktů nebo služeb plochu na našich návěsech. Více informací v nové sekci Reklama a nezávaznou poptávku nám můžete zaslat přes kontaktní formulář.

2.dubna 2017

Do našeho týmu hledáme posilu na pozici dispečer/ka kamionové dopravy. Pokud máte zájem pracovat pro naši společnost, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se s Vámi sejdeme. Více informací v sekci Kariéra.

28.února 2017

Do našeho týmu hledáme posilu na pozici řidiče mezinárodní kamionové dopravy. Pokud máte zájem pracovat pro naši společnost, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se s Vámi sejdeme. Více informací v sekci Kariéra.

6.února 2017

Devátým přírůstkem v našem vozovém parku je opět lowdeck souprava DAF XF s návěsem KRONE Mega Liner.

1.října 2016 

Zahájili jsme spolupráci s jedním z největších evropských dopravců LKW WALTER.

3.srpna 2016 

Převzetím dalších 2 nových návěsů jsme dokončili výměnu celé flotily a nyní nabízíme našim partnerům přepravu zboží návěsy o průměrném stáří pouhých 5 měsíců.

3.června 2016 

Do flotily zařazena zcela nová souprava složená z tahače DAF XF v provedení lowdeck a návěsu KRONE Mega Liner. 

25.května 2016 

Pokračujeme ve zkvalitňování našeho vozového parku a zařadili jsme do flotily první ze dvou nových návěsů KRONE Profi Liner vybavený plachtou proti násilnému vniknutí. Druhý očekáváme v průběhu června.

1.května 2016 

Z důvodu rozšiřování vozového parku a tím i přepravních kapacit přijmeme do našich řad řidiče MKD. Více informací naleznete v sekci KARIÉRA.